Schokkend, De Dag Van De Leerkracht!

Geschokt, vandaag is
De Dag Van De Leraar.

Vandaag 5 oktober is blijkbaar wereldwijd de Dag van Leraar, Schokkend dat er maar één dag zo genoemd mag worden.

Er zijn zovele dagen die deze titel wel zouden mogen krijgen. Fantastisch hoe elke leerkracht elk jaar weer de hectiek in om Sinterklaas en Kerst weet te hanteren.
Hun creativiteit, die het hele jaar aanstaat.

De passie en liefde die ze allemaal stuk voor stuk in hun werk leggen.
De vele extra uren die de leerkrachten besteden aan extra werk, aan voorbereidingen, aan gesprekken met ouders en verzorgers.
Daar staan we dan maar één dag bij stil op de Dag van de Leraar. Het is mooi om stil te staan bij het feit dat ze een ware ambacht uitoefenen dat ze echt heel erg belangrijk zijn voor ons allemaal. Dat ze nog meer gewaardeerd mogen worden!

Als we elkaar net even wat meer aandacht geven en stilstaan bij het feit dat we elke dag Winnaars zijn. Dat we elkaar elke dag een compliment mogen en kunnen geven. Vaker elkaar overspoelen met waardering en blijdschap. Dat zou toch prachtig zijn?

Gefeliciteerd met jullie Dagelijks Leer-Krachtige functioneren!


Hartelijk groet,

Bart van Vliet

GRATIS MINI TRAINING
óók voor 'niet' leerkrachten.

(Ont)spanning meten tot aan BRAKKELEN binnen 5 minuten van onrust naar rust in het hoofd!

Elke dag één video in je mailbox.
5 dagen achter elkaar + 2 E-books!

Wie weet interesseert je dit ook:

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>
Success message!
Warning message!
Error message!